У США створюють безкоштовну мережу WiFi для всієї країни
User Rating: / 1
PoorBest 
Thursday, 07 February 2013 07:20
There are no translations available.

Бесплатный WiFi в США

Федеральна комісія із засобів зв'язку США (FCC) розгортає кампанію з поширення мережі безкоштовного доступу до Wi-Fi на території країни.
Це дозволить простим користувачам заходити в Інтернет і здійснювати дзвінки не сплачуючи мобільним операторам. Вартість проекту оцінюється в $178 млрд., пише The Washington Post.
«Для звичайних користувачів Інтернету це може повністю замінити послуги операторів стільникового зв'язку. Це буде масово і без цінника, що, природно, зробить великий вплив на споживача», - говорить аналітик Джеффрі Сільва.
Відзначається, що нова мережа WiFi буде в кілька разів могутніше існуючої, що дозволить збільшити площу покриття і долати перешкоди: пагорби, товсті стіни.
Деякі аналітики стверджують, що вже 2013 може стати роком Wi-Fi.
У Google і Microsoft говорять, що введення безкоштовних послуг WiFi викличе вибух інновацій, і американці від цього тільки виграють.
«Звільнення від плати допоможе розвивати вільний ринок, що дозволить розвивати технології майбутнього і дасть безліч вигідних пропозицій споживачам», - заявив голова Федеральної комісії із зв'язку Джуліус Генечовскі.
Деякі компанії почали розвиватися в цьому напрямку. Так, Google вже надає безкоштовний WiFi для району Челсі на північному заході Манхеттена і частини Силіконової долини.
Google дарит WiFi
Google дарить безкоштовний wi-fi жителям Нью-Йорку
Втім, до практичної реалізації даного проекту ще далеко. FCC доведеться переконати місцевих провайдерів продати частину своїх активів і технічних потужностей державі. А враховуючи відношення приватних компаній сфери до цієї затії, зробити це буде непросто.
Тим часом Forbes відзначає, що якщо цей «економічний вибух» буде прийнятий, то у традиційних операторів мобільного зв'язку не залишиться ні шансу на виживання. Провідні американські оператори AT&T і T-Mobile вже втратили сотні мільйонів доларів після введення таких безкоштовних послуг обміну повідомленнями, як WhatsApp, Pinger і GroupMe.
(За матеріалами RU: imena.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting