У США модернізували Android для секретних переговорів
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 03 March 2012 18:08
There are no translations available.

Проект FishbowlАгентство національної безпеки США (АНБ) модернізувало операційну систему Google Android для створення смартфонів, які використовують потужне шифрування голосових викликів.
Про появу перших прототипів під кодовою назвою Fishbowl було оголошено 1 березня технічним директором агентства Маргарет Салтер (Margaret Salter) на конференції з безпеки RSA 2012 у Сан-Франциско.
Повідомляється, що АНБ продемонструвало перші смартфони, які можуть вільно використовуватися військовими при обговоренні спецоперацій або ж для передачі секретної інформації між урядовими відомствами. Смартфони поки носять виключно експериментальний характер, а тому говорити про їх масовe інтеграці. в чиновницькі кола США поки рано.
На думку Маргарет Салтер, розроблена технологія може стимулювати компанії-виробники смартфонів на прийняття нових ідей для їх реалізації в своїх продуктах. Телефони Fishbowl працюють під управлінням модифікованої ОС від Google і використовують технологію VoIP для маршрутизації даних через сервери АНБ.
Пошук шляхів для вдосконалення рівня безпеки спілкування через смартфони та планшети став одним із пріоритетних завдань для агентства, а тому деякі деталі доопрацювання будуть оприлюднені для того, щоб зробити споживчий ринок смартфонів більш досконалим.
Представники АНБ повідомили, що ті компанії, які вирішать використовувати їх технологію у своїх гаджетах, повинні будуть створювати власні сервери для маршрутизації зашифрованих дзвінків між користувачами смартфонів. В даний час тестується близько сотні апаратів Fishbowl.
(Джерело RU: 3dnews.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting