Сайт видає місце розташування абонента за номером мобільного
User Rating: / 210
PoorBest 
Tuesday, 07 February 2012 21:25
There are no translations available.

Life360.comУ США набирає популярність навігаційний сервіс Life360.com, який дозволяє за кілька секунд визначити, де знаходиться інша людина.
Щоб дізнатися місце розташування абонента, досить ввести на сайті номер його мобільного телефону.
Результат відображається на інтерактивній карті, пише Discovery News. Сайтом визначається місце розташування тим же способом, що і "твіти" з геоприв’язкою - завдяки сигналам від веж стільникового зв'язку і GPS.
У безкоштовної версії Life360 є кілька обмежень, в тому числі в плані безпеки. По-перше, абонент повинен висловити згоду, відповівши на SMS-повідомлення. По-друге, дізнаватися місце розташування можна тільки раз на 15 хвилин.
Як наголошується на сайті, сервіс особливо затребуваний серед батьків, які хочуть знати, де знаходиться їх дитина.
Для більшої зручності вони можуть встановити на апарат дитини додаток для смартфонів на базі Google Android Family Locator або Apple iOS - в цьому випадку попередня згода абонента через SMS не буде потрібна.
Сайт Life360.com був запущений в 2009 році. У грудні минулого року власник сервісу, компанія Loc-Aid, залучила 3,5 мільйона доларів від групи інвесторів. Вона також оголосила, що за два з гаком роки їхня аудиторія зросла до 10 мільйонів користувачів. Штаб-квартира Loc-Aid знаходиться в Сан-Франциско. Зараз на компанію працюють 15 чоловік.
(Джерело RU: vesti.ru)
Для обговорення доступні ICQі Skypeна сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting