20 фактів про YouTube
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Факти про YouTube1. Всі троє засновників YouTube (Steve Chen, Chad Hurley, Jawed Karim) працювали на Paypal, коли починали свій проект.
2. Домен YouTube був зареєстрований 15 лютого, 2005.
3. 70% зареєстрованих користувачів YouTube із США, 50% користувачів YouTube молодші 20 років.
4. Якби YouTube був голлівудської кінокомпанією, у нього було б достатньо матеріалу для випуску 60 000 нових фільмів щотижня.
5. Щоб виробити стільки відео, скільки було завантажено на YouTube за останні 2 місяці, телекомпаніям NBC, ABC, CBS потрібно було б працювати цілодобово без вихідних з 1948 року.
6. Загальний обсяг трафіку на YouTube приблизно такий же, який використовувалося всім Інтернетом в 2000 році.
7. Потрібно більше 1000 років, щоб переглянути все відео на Youtube (але до того часу відео, завантаженого на YouTube, стане більше на мільярд).
8. Найбільш популярна категорія для завантаження відео - це «Музика», в ній міститься близько 20% всіх відео YouTube.
9. Сполучені Штати завантажують на YouTube більше всіх відео, за ними йде Великобританія. Також користувачі США дивляться більшість відео, на другому місці за переглядами - Японія.
10. Перше в історії відео, розміщеним на YouTube, це «Я в зоопарку», завантажене 23 квітня 2005 одним із засновників YouTube, Джаведом Карімом.
11. Щоденна кількість переглядів відео на YouTube становить більше 2 мільярдів.
12. Google купив YouTube в 2006 році за 1,65 мільярда доларів.
13. Першим відео, що відкрили російську версію YouTube в 2007-му році, став кліп Петра Наліча на пісню «Гітар».
14. 13 березня 2007 компанія «Viacom» подала позов проти Google, звинувачуючи сервіс YouTube в масовому порушенні авторських прав і вимагаючи передати їй особисті дані всіх користувачів сервісу. Федеральний суддя Південного округу штату Нью-Йорк задовольнив вимоги позивача, що суперечить федеральному законодавству США.
15. Багато користувачів, чиє відео стало популярним на YouTube, згодом стали зірками і поза Інтернетом. Наприклад, хлопчик-суперзірка з Канади Джастін Бібер отримав дорогий контракт зі звукозаписним лейблом завдяки своїм записам, які його мати викладала на YouTube.
16. «Великоднє яйце» на YouTube: якщо під час завантаження відео натиснути на клавішу вгору, вниз, вліво або вправо (альтернатива: затиснути вгору і вліво), то включиться гра "Змійка"
17. Згідно зі статистикою за листопад 2010, щохвилини на YouTube завантажується 35 годин відео, а в день - 50 400 годин.
18. Відео, позначене як видалене, не обов'язково віддаляється фізично. За допомогою спеціальних програм, таких як Deleted YouTube Video Viewer, ці файли можна переглядати.
19. У березні 2009 року уряд Китаю заблокувало доступ до сайту YouTube після того, як на ньому з'явився відеозапис побиття китайськими солдатами тибетських ченців та інших мешканців Тибету.
20. Згідно Вікіпедії, 15 лютого 2005 року - офіційний початок історії YouTube.
(Джерело RU: ukrlife.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting