Білайн запускає безкоштовний WiFi в автобусах
User Rating: / 1
PoorBest 
Friday, 11 November 2011 15:16
There are no translations available.

Безкоштовний WiFi в автобусіВАТ "Вимпелком" (бренд "Білайн") спільно з транспортною компанією "Євробус" та Управлінням Алтайського краю з транспорту, дорожнього господарства та зв'язку оголошує про запуск безкоштовних Wi-Fi зон "Білайн" в барнаульський автобусах.
 Про це ІА "Амітел" повідомили 10 листопада, в прес-службі компанії.
З 10 листопада в трьох автобусах популярного маршруту №53 можна буде скористатися безкоштовним Інтернетом за технологією Wi-Fi. Можливість безкоштовного виходу в Інтернет зі своїх мобільних пристроїв дорогою додому чи на роботу, надана оператором «Білайн».
"Білайн" став першим оператором в Барнаулі, який реалізували інноваційний проект по запуску безкоштовних Wi-Fi зон в громадському транспорті, - коментує ініціативу Андрій Лапіков, директор Барнаульської філії ВАТ "ВимпелКом". - Затребуваність мобільного Інтернету в нашому регіоні постійно збільшується, а завдяки цьому проекту у жителів Барнаула буде ще одна можливість оцінити перевагу і зручність виходу в Глобальну Мережу з власного телефону».
"Маршрут № 53 обрано невипадково:. Ним користуються багато барнаульцев і в, зокрема, студенти, для яких можливість безкоштовного виходу в Інтернет буде особливо корисна, - зазначають в Управлінні Алтайського краю з транспорту, дорожнього господарства та зв'язку - Ми раді, що оператор зв'язку "Білайн" і транспортна компанія "Євробус" взялися за реалізацію проекту, що підвищує комфортність проїзду в громадському транспорті і дозволяє барнаульцям оцінити інноваційні послуги. Надалі можливе збільшення кількості автобусів з безкоштовними Wi-Fi зонами"
Автобуси, в яких можна скористатися безкоштовним Інтернетом, барнаульці та гості міста можуть дізнатися за символами Wi-Fi в зовнішньому і внутрішньому оформленні транспортних засобів. Для тих, хто жодного разу не пробував виходити в Інтернет за технологією Wi-Fi, "Білайн" підготував посібник з підключення Wi-Fi на задніх спинках крісел.
Нагадуємо, що необхідною умовою безкоштовного виходу в Інтернет за допомогою технології Wi-Fi є підтримка Wi-Fi у Вашому телефоні. Wi-Fi зони в автобусах призначені для того, щоб перевірити свою електронну пошту, зайти в соціальні мережі, знайти потрібну інформацію на пошукових сайтах, почитати новини або книги онлайн, - говориться в прес-релізі компанії.
(Джерело RU: studic.info)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting