ЦРУ використовує Twitter і Facebook для відстеження ситуації в світі.
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

ЦРУ в ІнтернетіЦентральне розвідувальне управління США (ЦРУ) відстежує події в світі через мікроблоги типу Twitter, соціальну мережу Facebook та її аналоги.
Така інформація міститься в ексклюзивному інтерв'ю Associated Press Дага Накинь - глави Центру аналізу відкритої інформації - спеціального підрозділу ЦРУ.
За його словами, щодня співробітники Центру переглядають величезні обсяги інформації, що знаходиться у відкритому доступі у всесвітній павутині, і на основі отриманих даних складають доповідь для президента США Барака Обами. Так, наприклад, щодня проглядається до 5 тис. повідомлень в Twitter. Крім того, аналітики проводять огляд преси та телебачення, стежать за соціальними мережами і блогами, а також випусками радіостанцій.
За словами Д. Накинь, Центр аналізу відкритої інформації був створений після рекомендації Комісії з подій 11 вересня 2011р. зосередитися на боротьбі з тероризмом і протидіяти його поширенню. Завдяки діям декількох сотень співробітників Центру в Білий дім надходять доповіді, що містять огляди громадської думки у світі, а також прогнози можливих терактів, повстань та інших заворушень.
Зараз основну увагу ЦРУ сконцентрувало на аналізі соціальних ресурсів. Такий пріоритет був заданий після "Зеленої революції" в Ірані у 2009р., Яка почалася після офіційного оголошення підсумків президентських виборів - перемоги Махмуда Ахмадінежада. Тоді завдяки швидкому поширенню в Інтернеті закликів прихильники його опонента вийшли на демонстрації, в результаті чого владі довелося закрити доступ до соціальних мереж.
Значну роль соціальні мережі відіграли й у відстеженні громадської думки про усунення терориста N1 Усами бен Ладена. Так влада США змогли дізнатися, в яких країнах їх операцію засудили (як зазначається, в їх числі, судячи з повідомлень у Twitter, виявився Китай).
На думку Д. Накинь, наступне покоління соціальних мереж запропонує користувачам більш сувору політику безпеки, і інформація, що зараз знаходиться в Мережі у відкритому доступі, буде доступна лише за передплатою. Такі мережі першими стали використовувати члени руху "Талібан". Однак Д. Накинь впевнений, що його колеги зможуть адаптуватися до подібних змін точно так само, як адаптується противник.
(Джерело RU: rbc.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting