МТС протестував свій мобільний Інтернет в містах України
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 30 October 2011 19:13
There are no translations available.

МТС протестував доступ в ІнтернетОператор мобільного зв'язку «МТС Україна», 100%-на дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголосила про завершення тестування своїх сервісів передачі даних, яке проводилося в рамках підготовки мережі оператора до ЄВРО-2012.
З початку жовтня 2011 технічні фахівці МТС провели в мережі оператора масштабні тестування сервісів мобільного інтернет-доступу за технологією EDGE/GPRS. Всього було проведено більше 2 тис. різноманітних тестів з використанням географічно розподіленої системи вимірювання якості (SITE Sigos). «Полігоном» тестування стали 23 міста України.
В якості тестового обладнання використовувалися системи, що імітують дії абонента. Тестування проводилося в зонах дії різних базових станцій МТС і в різний час доби, при цьому програма завантажувала різні види інтернет-контенту. В процесі тестів замірялася якісні показники сервісу, включаючи швидкість завантаження і доступність каналів з'єднання.
Згідно з результатами вимірів, середня фактична швидкість передачі даних у напрямку до абонента становить 80-120 кбіт/с. В середньому по всіх містах, в яких проводилися вимірювання, доступність послуг передачі даних EDGE/GPRS для абонентів МТС складає 94%, що перевищує міжнародні норми (90%).
Завдяки отриманим даними тестування, оператор склав план технічних заходів щодо подальшого підвищення якості своїх інтернет-сервісів на цей і на наступний рік.
Про інтернет-сервіси МТС
МТС в Україні надає абонентам послуги мобільного доступу в Інтернет на основі двох технологій - EDGE і CDMA2000 1xEV-DO Rev.A (3G).
Сервіс на основі технології EDGE забезпечується на всій GSM-мережі оператора, при цьому забезпечується швидкість передачі даних до 236 кбіт/с.
У той же час у МТС побудована і друга мережа - CDMA, яка постійно розвивається і на даний момент забезпечує покриття в понад 220 населених пунктах України. На базі цієї мережі працює послуга високошвидкісного широкосмугового мобільного доступу в інтернет «МТС Коннект 3G». Швидкість передачі даних за допомогою даного сервісу становить до 1,8 Мбіт/с, а завантаження даних - до 3,1 Мбіт/с.
(Джерело RU: tv.net.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting