Мобільний трафік виріс на 193%
User Rating: / 1
PoorBest 
Saturday, 27 March 2010 09:48
There are no translations available.

Дослідження, проведене компанією AdMob, показало, що завдяки зростанню популярності таких платформ як iPhone і Android, мобільний трафік у лютому поточного року виріс на 193% в порівнянні з лютим 2009 року.

48% усього мобільного трафіку належать смартфонам. У лютому минулого року їх частка становила лише 35%, що говорить про стихійне зростання їх популярності серед користувачів. Безперечним лідером є платформа iPhone, якій належить половина всього трафіку серед смартфонів. Примітно, що частка iPhone залишається незмінною з грудня 2009 року, незважаючи на постійне зростання популярності головного конкурента, Google Android, яка займає друге місце з 24% трафіку за лютий.

Частка Android зростає високими темпами: ще в листопаді 2009 року вона становила всього 16%. Третє місце утримує поступово втрачаючий популярність Symbian OS c часткою 18%. Решта платформ мають незначні в порівнянні з лідерами частки трафіку. Варто лише згадати про RIM з її пристроями лінійки Blackberry, яка також втрачає популярність. У лютому її частка становила лише 4% проти 6% у листопаді 2009 року. 

Джерело: x-drivers.ru

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting