Податкова моніторить сайти в пошуках тіньової зайнятості
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 09 October 2011 08:17
There are no translations available.

Податкова шпигує в ІнтернетіСпівробітниками податкової служби в Донецькій області організований постійний моніторинг оголошень про пошук і прийом на роботу, що розміщуються на спеціальних дошках, у друкованих засобах масової інформації, а також на інтернет-сайтах регіону.
"Для цього ведеться оновлювана база даних, де аналізується і зіставляється доступна інформація. Практика показує, що за допомогою цього заходу нам вдається залучати до легалізації джерел доходів чимало громадян, які не поспішають виводити з тіні свою зайнятість", - говорить в.о. голови ДПА у Донецькій області Сергій Степенко.
Перелік найбільш традиційних професій та спеціальностей, представники яких вважають за краще працювати, не сплачуючи жодних податків, різноманітний, але в основному зачіпає сегмент малого та середнього бізнесу.
"Це репетитори, гувернантки, ріелтори, перукарі, будівельники, перекладачі, музиканти, автомийники, і навіть громадяни, які надають такі послуги, як продаж елітних порід тварин або зняття порчі", - розповідає Степенко.
"Виявлених громадян ми запрошуємо до податкових інспекцій для бесіди і залучення їх до декларування отриманих доходів, що є одним з пріоритетних напрямків у рамках реалізації програми з легалізації зайнятості регіону", - сказав в.о. голови ДПА у Донецькій області Сергій Степенко
(Джерело RU: govorit.donetsk.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting