Дослідження: кожен третій студент вважає Інтернет найважливішою потребою нарівні з повітрям і водою
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 02 October 2011 06:38
There are no translations available.

Інтернет - найважливіша потребаКожен третій студент коледжу і молодий спеціаліст вважає Інтернет найважливішою потребою для людини нарівні з повітрям, водою, їжею і житлом, свідчать результати дослідження компанії Cisco.
Як повідомили Корреспондент.biz представники компанії, в опублікованому з цього приводу звіті стверджується, що більше половини опитаних вже не можуть без Інтернету жити і вважають всесвітню мережу "невід'ємною частиною" свого життя, причому більш важливою, ніж авто, побачення і вечірки.
Більше половини респондентів (55% студентів коледжів і 62% співробітників) не мислять собі життя без Інтернету, бо той став "невід'ємною частиною" їх життя, і якщо б студентам коледжів довелося робити вибір між автомобілем і Інтернетом, то 64% віддали б перевагу Мережі.
Разом з тим, як показало дослідження Cisco, 40% опитаних студентів коледжів заявили, що Інтернет для них важливіший побачень, зустрічей з друзями та захоплення музикою.
"Якщо колишні покоління воліли особисте спілкування, то нове покоління більш схильне до спілкування в режимі онлайн. 27% опитаних студентів коледжів вважають взаємодію через Facebook більш цінним, ніж вечірки, побачення, розмови та прогулянки з друзями", - говорять експерти.
Між тим, дослідження показало, що дві третини студентів коледжів (66%) і більше половини молодих співробітників (58%) вважають мобільні пристрої (ноутбуки, смартфони, планшети) "найважливішою технологією" в їхньому житті.
Дослідження на замовлення Cisco провела незалежна аналітична компанія InsightExpress. Її фахівці організували опитування 2.800 студентів коледжів і фахівців не старше 30 років в Австралії, Бразилії, Великобританії, Німеччини, Індії, Іспанії, Італії, Канаді, Китаї, Мексиці, Росії, США, Франції і Японії (по 200 респондентів у кожній з 14 країн ).
(Джерело RU: korrespondent.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting