У США виявили алергію на Wi-Fi
User Rating: / 2
PoorBest 
Monday, 26 September 2011 06:31
There are no translations available.

Алергія на Wi-FiЛікарі в США зареєстрували нове захворювання - алергію на Wi-Fi і інші бездротові мережі.
Поряд з традиційними збудниками, такими як домашні тварини, цитрусові або квіти, Wi-Fi також викликає у все більшої кількості американців головний біль, простуду і навіть часткову сліпоту. Не дочекавшись допомоги від фахівців, пацієнти вирішили діяти самостійно і багато хто вже переселився в місто Грін Бенк, де будь-які бездротові мережі заборонені.
Вже багато людей починають виходити з себе, коли не можуть в будь-якому готелі або кафе підключитися до мережі Wi-Fi і вийти в Інтернет. Проте знаходяться й такі, що знаходять у високих технологіях тільки негативний фактор. Все більше і більше людей звертаються в клініки США, стверджуючи що довге перебування в зоні дії бездротових інтернет-мереж Wi-Fi згубно позначається на їх здоров'ї. Випромінювання, на їхню думку, призводить до мігрені, застуді, болів у суглобах і часткової сліпоти.
Поки лікарі безпорадно розводили руками, заповзятливі "Wi-Fi-заражені" знайшли єдиний в США населений пункт, в якому заборонені будь-які бездротові мережі для передачі інформації. Справа в тому, що недалеко від містечка розташовано найбільший у світі космічний радіотелескоп. Для коректної роботи його обладнання вкрай небажані будь-які сторонні перешкоди.
На даний момент в Грін Бенк переселилося вже 143 "заражених". Вони відзначили, що їм уже стало набагато краще, припинилися, наприклад, головні болі. Варто зазначити, що невдовзі після "епідемії" в США, скарги на Wi-Fi стали в великій кількості надходити у Великобританії та інших європейських країнах.
Насправді, проблемою можливої  шкоди здоров'ю від мереж Wi-Fi вчені досі займалися не дуже щільно. Зазвичай пристрасті розпалюються навколо мобільного зв'язку та телефонів, а ось порівняно нова технологія Wi-Fi залишалася в тіні. У США, проте, вже відомі приклади судів через Wi-Fi в школах і університетах. На думку багатьох американських батьків, бездротові мережі особливо сильний шкоди завдають дітям і підліткам, надаючи руйнівний вплив на зростаючий організм.
Їх побоювання небезпідставні. Wi-Fi діє на тій же частоті, що наприклад і мікрохвильова піч. Якщо харчові продукти на цій частоті можна зробити гарячими за кілька хвилин, то логічно буде припустити, що і для людини така частота зовсім не така вже й нешкідлива, як видається.
У зв'язку зі зростаючою популярністю Wi-Fi змінюється, відповідно, ситуація з науковими дослідженнями. За останній час було опубліковано чимало робіт, деякі експерти навіть називають цифру в 20 000 досліджень. Всі вони доводять той факт, що Wi-Fi все-таки негативно впливає на здоров'я ссавців, зокрема, на здоров'я людини. Мігрень, застуда або болі в суглобах найшкідливіше з того, що можна зустріти в доповідях. Найчастіше, в числі викликаних Wi-Fi хвороб, фігурують рак, серцева недостатність, хвороба Альцгеймера, недоумство і погіршення пам'яті.
Тим часом, в таких країнах як США, Великобританія чи Німеччина все частіше відмовляються від Wi-Fi в школах, лікарнях і університетах. Причина відмови завжди одна: шкода здоров'ю людей. І хоча офіційного вердикту від будь-якої могутньої світової організації, як це було з визнанням шкоди від мобільних телефонів ВООЗ, у випадку з Wi-Fi ще не було, ми вже повинні мати на увазі, що сучасні технології не завжди мають тільки корисний вплив на життя людей.
(Джерело RU: studic.info)
 
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting