ФБР/IFPI вчили українських спеціалістів, як закривати приватні сайти Torrent
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 04 September 2011 09:22
There are no translations available.

Боротьба з піратствомДипломатичне повідомлення, недавно опубліковане Wikileaks, показує, яким чином уряд США витратив $125,000 для навчання офіцерів поліції в Україні для боротьби з піратством в Інтернеті.
Серед іншого, експерти з ФБР і IFPI вчили 30 офіцерів-спеціалістів з кібер-злочинності в Україні, як зламувати приватні торрент-сайти. Незалежно від інвестицій сумнівно, що вони окупляться, бо деякі співробітники міліції сказали, що у них немає підключення до Інтернету на своїх робочих місцях.
Уряд США має намір зробити все можливе, щоб знизити інтернет-піратство, а також повідомлення, написане послом США Вільямом Тейлор з України показує, що ці зусилля не обмежуються батьківщиною.
Повідомлення від 17 грудня 2008 року, було опубліковане цього тижняі Wikileaks і надає детальну інформацію про семінар проти піратства, організований урядом США в країні.
У посланні посол Тейлор пише, що семінар був оплачений Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності, який виділив $125 тисяч на навчання українських властей для боротьби з піратством. Близько 30 місцевих поліцейських з досвідом роботи на комп'ютері і в Інтернеті взяли участь.
На порядку денному темою в ході зустрічі було те, що багато великих торрент-сайтів розміщені на території Україниі. Метью Ламберті з Департаменту юстиції назвав приклад Demonoid - великого напів-приватного BitTorrent трекера, який розпочав оренду серверів в країні на початку 2008 року.
"Ламберті зазначити, що на початку цього року один з найбільших піратських сайтів у світі переїхав в Україну, і що засновник сайту заявив, що він шукає "підходяще" місце після тиску, який змусив залишити кілька інших країн, включаючи Нідерланди , Канаду та Малайзію. Ламберті попередив, що Україна може стати притулком для піратських сайтів, якщо вона не активізує зусилля правоохоронних органів", пише посол.
Тим не менш, зупинити від здачі в оренду місця на сервері для цих сайтів - це легше сказати, ніж зробити, оскільки українська влада не має правових засобів для цього.
"Представники стверджують, що українське законодавство не дає співробітникам правоохоронних органів чітких повноважень, щоб закрити такі сайти, хоча іноді провайдерів можна умовити це зробити", зазначає посол.
Крім цих попереджень на семінарі також пояснили, як були фактично закриті приватні трекерів BitTorrent в США і Великобританії. Кіффа Ширлі з FBI’sCybercrimeFraudUnitвикористав приклад EliteTorrents, однієї з найбільших BitTorrent громад, який закрили протягом літа 2005 року.
Зверніть увагу - EliteTorrents закритий
"Ширлі дав детальний брифінг про різні види веб-сайтів, які займаються піратством в Інтернет і технології, які вони використовують. Він також описав слідчі дій і як інші агенти ФБР вийшли на розслідування elitetorrents.org, піратського сайту, що базувався в США і був відомий своїми надзвичайно швидкими незаконними завантаженнями", читаємо в повідомленні.
Mumith Алі з музичної індустрії, що фінансує групу IFPI для боротьби з піратством пояснив, як вони вилучили трекер BitTorrent OiNK музичної спрямованості в 2007 році.
"Алі надав учасникам стратегію і передові методи, засновані на його досвіді дослідження деяких з найбільших піратських сайтів в Європі, в тому числі британського приватного піратського сайту з 180 000 членів, сумно відомого пропозиціями нелегального скачування попереднього випуску музичних альбомів. Судове переслідування власника сайту в даний час на розгляді в суді англійської корони", коротко повідомляє посол.
Цікаво, що пізніше з'ясувалося, що одією з основних причин, чому не торрент-адміністратор був визнаний винним у Великобританії, була участь IFPI. Так як поліцейські покладалися на інформацію, надану групою IFPI, що фінансується промисловістю, то суди сумніваються в об'єктивності розслідування відносно обох FileSoup і OiNK.
Серед іншого, співробітник IFPI представив українській кіберполіції декілька слідчих дій, які вони використовують, щоб шпигувати за громадами BitTorrent, в тому числі додаток сніффера пакетів Wireshark.
"Крім того, Алі надав живу демонстрацію того, як люди незаконно скачують з піратських сайтів. Українські учасники були особливо зацікавлені в описі Алі вільної комп'ютерної програми, що називається Wireshark і використовується для розслідування IFPI піратських сайтів. Було домовлено з Міністерством внутрішніх справ надати більше інформації про цю програму".
Немає ніяких сумнівів, що 30 комп'ютерних фахівців української поліції багато чому навчилися під час семінару. Тим не менш, навряд чи кілька десятків тисяч доларів платників податків США будуть мати великий ефект. Судячи з усього, є великі проблеми в місцевій поліції, які повинні вирішуватися в першу чергу, як відзначає посол в кінці повідомлення.
"На жаль, проблеми з ресурсами будуть, як і раніше, перешкоджати зусиллям правоохоронних органів. Наприклад, кілька співробітників міліції з регіонів скаржилися в приватному порядку, що вони не мають доступу до Інтернету на робочому місці", пише посол.
(ДжерелоEN: torrentfreak.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting