Платити за легальний контент готові тільки чверть користувачів
User Rating: / 2
PoorBest 
Monday, 29 August 2011 21:11
There are no translations available.

Легальний контентДві третини росіян (69%), що користуються Інтернетом, переглядають і викачують розміщену в Мережі відео- або аудіоінформацію.
Незважаючи на високу частку споживання медійної інформації в Інтернеті, лише чотирьом з десяти інтернет-користувачів (41%) доводилося стикатися з попередженням, що перегляд або скачування контенту заборонено правовласником.
Більше половини респондентів (55%) говорять, що не можуть відрізнити легальний контент від нелегального. Найбільше таких користувачів серед росіян старше 55 років, зазначають соціологи.
Головним критерієм, за яким користувачі відрізняють легальний контент, є хороша якість (27%), вимога оплати (24%) і необхідність реєстрації для скачування (9%).
Платити за перегляд або скачування інформації готові 24% інтернет-користувачів. «Абсолютна цифра приблизно в 13 млн осіб демонструє, що навіть такої незначної частки достатньо для створення масштабного ринку платного контенту в Мережі. У той же час не можна не відзначити, що серед тих, хто може відрізнити легальний контент від нелегального, тільки трохи більше третини (36%) готові за нього платити », - сказали в ФОМ.
З тих, хто готовий розщедритися в Інтернеті, 29% згодні платити за високу якість, 20% - за надійність і безпеку, 11% - через повагу до праці автора.
Питання відповідальності за користувальницький контент було піднято в листопаді 2010 року. Тоді керівники найбільших російських інтернет-ресурсів - «Яндекса», Mail.Ru, Google, «ВКонтакте» і об'єднаної компанії «Афіші» і Rambler - випустили звернення до правовласникам і російським законодавчим органам.
«На жаль, правовласники воліють залучати до відповідальності не тих, хто розміщує незаконний контент, а власників сервісів, - йшлося у зверненні. - При цьому ігнорується очевидний факт: компанії, які надають свої сервіси мільйонам користувачів, не мають ні правових підстав, ні технічних можливостей, щоб відстежувати кожну дію кожного користувача і оцінювати його законність або незаконність».
Разом з цим інтернет-ресурси просили якомога швидше розмежувати відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності в Інтернеті на рівні закону. Компанії заявили про необхідність дотримання балансу прав усіх зацікавлених осіб - користувачів, правовласників і операторів інтернет-послуг.
Як писали «Актуальні коментарі», найбільша російська соціальна мережа "ВКонтакте" погодилася притягнути до відповідальності своїх користувачів за розміщення піратського контенту.
«В ході судового розгляду з Gala Records/EMI "ВКонтакте"передала звукозаписный компанії дані про IP-адреси користувачів, при тому, що Gala Records/EMI вимагала поділитися і їх паспортними даними», - пише видання «Комерсант».
Gala Records/EMI подала два позови до арбітражного суду Санкт-Петербурга стосовно «ВКонтакте» за розміщення композицій групи Infinity та співачки Максим. Пізніше позови були об'єднані в одну справу. Сума претензій складає 1,15 млн рублів.
(Джерело RU: actualcomment.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting