Сайт, де можна "зламати" свій iPhone або iPad, не підключаючи гаджет до комп'ютера
User Rating: / 3
PoorBest 
Thursday, 07 July 2011 17:48
There are no translations available.

JailBreakХакери з групи iPhone Dev Team створили сайт, що дозволяє зламувати мобільну техніку Apple самим недосвідченим користувачам.
Тепер пристрої з останніми версіями платформи iOS, в тому числі планшетник iPad 2, можна піддати "джейлбрейку" відкривши спеціальну веб-сторінку в браузері пристрою.
Раніше злом мобільної техніки Apple здійснювався тільки за допомогою програм, які працюють на комп'ютері з підключеним пристроєм. Тепер для здійснення злому користувачеві потрібно лише відкрити спеціальну веб-сторінку в штатному браузері смартфона або планшетника Apple.
Процедура злому, іменована  ("втеча з в'язниці"), дозволяє відкрити доступ до файлової системи пристрою і встановлювати додатки, отримані з джерел, відмінних від офіційного інтернет-магазину Apple App Store. Зокрема, на iPhone, підданих JailBreak, можна встановити піратський софт.
За допомогою сайту, створеного хакерами, можна зламувати смартфони iPhone 4 і 3GS, планшетні комп'ютери iPad першого і другого покоління, а також мультимедійні плеєри iPod touch третього і четвертого покоління зі встановленою операційною системою iOS аж до актуальної на сьогоднішній день версії 4.3.3.
Dev Team відома випуском утиліт для злому мобільних пристроїв Apple з метою запуску несертифікованих і піратських програм, а також для усунення прив'язки iPhone до мережі тільки одного стільникового оператора.
Легальність "джейлбрейка" залишається однією з найбільш гострих тем, пов'язаних з цим смартфоном.
Користувачі змушені вдаватися до злому для того, щоб встановлювати програми та використовувати, не схвалені Apple, а також обходити інші встановлені виробником обмеження (наприклад, в США і низці інших країн користувачам iPhone доступні послуги тільки одного оператора зв'язку).
Влітку минулого року американська влада внесли поправки в закон про "копірайт в цифрову епоху" (DMCA - Digital Millennium Copyright Act), які легалізували злом телефонів для установки будь-якого програмного забезпечення і зняття прив'язки апарату до стільникового оператора. Таким чином, діяльність хакерських груп, що випускають ПЗ для "джейлбрейка", на території США визнається законною.
Однак і Apple здаватися не збирається. У липні 2010 року Apple підтвердила, що користувачі, які вдалися до цієї процедури, позбавлятимуться гарантії виробника.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting