Google забанив в пошуку всі сайти .co.cc
User Rating: / 2
PoorBest 
Thursday, 07 July 2011 05:41
There are no translations available.

Забанений домен .co.ccGoogle видалив більше 11 мільйонів вебсайтів .co.cc зі своєї пошукової системи, оскільки більшість знайдених сторінок містили надто велику кількість спаму.
Зона .co.cc - це офіційно не зареєстрований домен другого рівня на кшталт .co.uk або . com.au. Швидше за все, він незалежно пропонується корейською компанією (http://co.cc/), яка просто є власником доменного імені .co.cc.
Google визначає фірму як фріхостінг і використовує своє право блокувати домен "якщо під фріхостінгом є велика частка низькоякісних сайтів, а також сайтів, що містять спам", заявляє Метт Каттс, глава команди Google по боротьбі зі спамом.
Нещодавно у своєму блозі компанія повідомила: "Щоб допомогти захисту користувачів, нещодавно ми модифікували системи [malware-scanning], які допомагають пізнати більшість піддоменних служб, що використовуються для шкідливих цілей. У деяких особливо "важких" випадках наші системи тепер можуть відзначати цілий домен".
Згідно з нещодавньою доповіддю від Anti-Phishing Working Group, у другій половині 2010 року на домені .сc було засновано 4963 фішингові атаки, майже вдвічі більше, ніж під будь-яким іншим доменом.
За словами APWG, результатом цього була велика кількість атак з адрес .сo.cc.
Реєстратор .сo.cc пропонує поодинокі піддомени безкоштовно, що дозволяє користувачам реєструвати по 15 000 адрес за раз всього за 1000$, або приблизно по сім центів за ім'я.
Компанія заявляє, що має 11383736 зареєстрованих доменів і 5731278 користувальницьких акаунтів. Цей факт робить .сo.cc одним з найбільших доменних розширень у світі, більшим, ніж .org і .uk на цілих два мільйони доменів.
Домен .cc вищого рівня належить Кокосовим островам, невеликій австралійській території в Індійському океані. Постійні вебсайти .сc залишилися незачепленими змінами, внесеними Google.
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting