Реліз інтегрованого набору інтернет-додатків SeaMonkey 2.1
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

SeaMonkey 2.1Побачив світ реліз пакету SeaMonkey 2.1, що поєднує в рамках одного продукту набір додатків для роботи в мережі, що розробляються під егідою проекту Mozilla.
В нього входять: web-браузер на основі Firefox 4, поштовий клієнт на базі Thunderbird 5-beta, система агрегації новинних стрічок (RSS / Atom ), WYSIWYG-редактор html-сторінок, IRC-клієнт ChatZilla, набір засобів для розробників, що включають DOM inspector і JavaScript-відладчик. Браузер доступний у збірках для платформ Windows, Mac OS X і Linux. Інтерфейс переведений на 21 мову.
SeaMonkey 2.1 увібрав в себе нововведення, підготовлені в рамках релізів Firefox 4, Firefox 3.6 (минулий випуск SeaMonkey був заснований на Firefox 3.5), Thunderbird 3.1/5-beta, володіючи тими ж можливостями, включаючи розширену підтримку HTML5, використання апаратної акселерації при виведенні на екран і прискорення роботи JavaScript-двигуна.
З основних поліпшень SeaMonkey 2.1 зазначено:
 • Інтеграція системи синхронізації, яка дозволяє користувачам синхронізувати закладки, список відкритих вкладок, історію та збережені паролі між декількома комп'ютерами, а також мобільними телефонами, з встановленим браузером Firefox Mobile. Дані передаються і зберігаються на сервері в зашифрованому вигляді, як ключ використовується відомий тільки користувачу пароль. Синхронізація можлива як з Firefox, так і з SeaMonkey.
 • Додавання підтримки легковагових візуальних тем і доповнень (Personas, що дозволяють швидко змінити базові елементи оформлення без перезапуску браузера.
 • Підтримка настроюваної панелі пошуку, що надає доступ до популярних пошукових систем і підтримує автодоповнення пошукових фраз.
 • Новий інтерфейс управління даними, уніфікує управління правами доступу, cookies і даних автодоповнення форм.
 • Поліпшені інструменти роботи з плагінами, включаючи можливість видаляти Flash cookies і безболісно пережити крах плагіна (плагіни виконуються в окремому процесі, не впливаючи на працездатність браузера).
 • Підтримка перегляду HTML5-відео в повноекранному режимі.
 • Новий менеджер доповнень і менеджер для управління збереженими паролями.
 • Використання рідної системи виведення повідомлень в Linux, наприклад, оформлення повідомлень про отримання пошти або завершенні завантаження файлів, тепер не відрізняються від штатних повідомлень дескоп-оточення.
 • Новий майстер налаштування поштового облікового запису, в якому зібрані типові налаштування для сотень провайдерів і поштових сервісів, для налаштування роботи з якими досить вказати ім'я, email і пароль.
 • Під вбудований поштовий клієнт доданий Помічник для проведення міграції (Migration Assistant), що дозволяє спростити перехід користувачів з різних поштових клієнтів (Outlook, Outlook Express, Windows Mail) зі збереженням налаштувань.
 • Форми вводу тексту тепер за замовчуванням допускають довільну зміну свого розміру мишею.
 • Покращення роботи коду при відновленні збереженої сесії, тепер більш акуратно відновлюються всі вікна.
 • Підтримка web-технологій: Web Open Font Format (WOFF), WebGL, Web Sockets, HTML 5 API для управління локальними файлами, медіа-контейнера WebM і відеокодека VP8, асинхронного виконання скриптів, HTML5 API для управління web-формами (HTML5 Forms API) , CSS-трансформації, API IndexedDB, підтримка нових елементів з специфікацій HTML5 та CSS3.
(Джерело RU: opennet.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting