Оновився браузер для мобільних телефонів: Opera Mini 5.1
User Rating: / 129
PoorBest 
Thursday, 08 July 2010 20:58
There are no translations available.

Компанія Opera Software представила Opera Mini 5.1 - оновлену версію популярного браузера, покликану оптимізувати роботу програми в Мережі за допомогою телефонів з обмеженими технічними можливостями.
Оновлена версія Opera Mini відрізняється оптимізованим інтерфейсом, що дозволяє відкривати більше сторінок одночасно, покращеною продуктивністю і прискореним скролінгом веб-сторінок, говориться в повідомленні Opera.
Оновити Opera Mini до версії 5.1 рекомендується користувачам телефонів на платформі Nokia S40 з обмеженим обсягом пам'яті, таких як Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 6300 і Nokia 2700. Opera Mini 5.1 також оптимізована для телефонів з невеликими екранами (менше 200 пікселів), таких як Sony Ericsson K550i, Sony Ericsson W810i і Samsung SGH-E250. Нова версія позбавляє власників телефонів від проблем з нестачею пам'яті і необхідності перезавантажувати веб-сторінки в процесі роботи. Оновлення браузера не є критичним для користувачів Opera Mini на смартфонах і телефонах з високою продуктивністю, відзначили в компанії.
За словами розробників, Opera Mini стискає трафік до 90% перед відправкою запитаного контенту на телефон, що забезпечує високу швидкість завантаження веб-сторінок і знижує витрати користувача на мобільний Інтернет за помегабайтною оплатою трафіку, особливо в роумінгу
Завантажити Opera Mini можна за адресою m.opera.com, набравши його в адресному рядку наявного браузера в телефоні. Opera автоматично запропонує оптимальну версію Opera Mini для конкретної моделі мобільного телефону.
(Джерело RU: internet.cnews.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting