5 корисних розширень експрес-панелі Opera
User Rating: / 19
PoorBest 
Sunday, 26 February 2012 20:51
There are no translations available.

Opera експрес панельЗ тих пір, як в одинадцятій версії Opera з'явилися Desktop розширення, їх кількість суттєво зросла: тепер їх більше тисячі.
У цьому пості мова піде про розширення для експрес-панелі популярного браузера, які вперше з'явилися саме в Opera.
В осередках експрес-панелі Opera тепер можна розміщувати не тільки посилання на сайти, але й віджети, які показують інформацію в режимі онлайн, а крім того, працюють як посилання для переходу до відповідного сервісу.
Для їх створення використовується практично той же формат, що і для розширень. Крім того, існує спеціальний програмний інтерфейс (API) для динамічного управління осередком. Втім, звичайним користувачам ці подробиці не особливо цікаві.
Кількість доступних розширень поки невелика - трохи більше 150. Щоб встановити одне з них, досить натиснути на порожню клітинку панелі (зі знаком «+»), а потім на кнопку «Додати розширення» в діалозі.
Не можна сказати, що без подібних інструментів не можна обійтися, але вони дуже інформативні та зручні.
Віджет Gmail on speed dial показує непрочитані листи в ящику GMail (якщо Ви зайшли в браузері на популярний сервіс зі своїм аккаунтом). Є подібний інструмент і для пошти Яндекса. Для сервісів Google доступні і інші корисні розширення з подібним функціоналом. Ось, наприклад, розширення Google Reader on speeddial.
Віджет Facebook Preview дозволяє побачити кількість оновлень, непрочитаних повідомлень і запитів на додавання в друзі в цієї популярної соціальної мережі.
Віджет VKontakte - свого роду аналог Facebook Preview для шанувальників російської соціальної мережі.
Віджет Яндекс.Карти показує ситуацію на дорогах. Його можна налаштувати через контекстне меню - вибрати інтервал оновлення даних, а також вказати місцезнаходження або включити автовизначення.
Віджет Gismeteo weather forecast in speed-dial показує прогноз погоди (куди ж без нього). Є й фірмовий погодний віджет від Opera Software.
(Джерело RU: blogs.computerra.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting