Плагін до Internet Explorer для моніторингу змін на веб-сайтах
User Rating: / 6
PoorBest 
Wednesday, 15 December 2010 21:08
There are no translations available.

  Підрозділ Microsoft Research розробив спеціальний плагін Diff-IE для браузера Internet Explorer 7/8/9, який дозволяє відстежувати оновлення на веб-сайтах.

 

Він дозволяє виділяти підсвічуванням внесені зміни на веб-сторінці, які з'явилися на ній з моменту останнього відвідування користувача, а також дає можливість порівняти поточну версію сторінки з кешем. Інструмент може використовуватися для аналітики і для контролю інформації, поширюваної в Інтернеті. Спеціально для позначення кола авдань, що вирішуються за допомогою плагіна, Microsoft випустило два документи, які розповідають про вплив виявлення змін на веб-сайтах на поведінку інтернет-користувачів і про застосовувані способи виявлення змін в Мережі.

Використання:
Після установки доповнення Diff-IE, Ви побачите спеціальну панель інструментів у вікні браузера. Коли Ви будете переглядати веб-сторінки, то будете бачити, які зміни внесені на Ваших улюблених веб-сайтах.
Спеціальні вимоги Diff-IE:
  • Підтримуються 32-бітна і 64-бітова версії Windows;
  • Diff-IE вимагає Windows XP, Vista або Windows 7;
  • Лише 32-бітна версія Internet Explorer версії 7, 8 або 9 Beta.
Інші налаштування включають в себе вибір кольору для виділення та зміну порогу, вище якого відмінності не будуть показуватися. Можна також задати кешування вмісту сторінки та передивитися список кешованих на даний час веб-сторінок.
Додаток відображається як панель інструментів в браузері і забезпечує швидкий доступ до основних функцій.
Тут можна додати сайт в перелік ігнорованих сайтів, порівняти поточну сторінку з кешованим знімком сторінки, показувати чи приховувати відображення знайденних відмінностей пліч-о-пліч для порівняння. Ця функція працює, однак, тільки якщо кеш вмісту сторінки включений в налаштуваннях з параметром “зображення”.
IE-Diff є зручним інструментом для Internet Explorer, особливо для користувачів, які хотіли б відстежувати зміни, зроблені на сайті протягом довгого часу. Ймовірно, було б краще, якби розробники змінили підхід до формування чорного списку, зробивши його "білим" списком, оскільки автор не знає, як додати в список вручну при відвідуванні щоденно багатьох сайтів. Це буде основною турботою при роботі та збереженні.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting