Тести швидкості баузерів: IE9 Beta, Firefox 4 Beta, Chrome's Crankshaft і Opera 11 Beta
User Rating: / 6
PoorBest 
Saturday, 11 December 2010 18:09
There are no translations available.

Google отримав новий "колінчатий вал" з Chrome на передньому краї, Internet Explorer 9 намагається довести свій сучасних характер, Firefox 4 близький до завершення, а Opera додає розширення. Це хороший час для тестування.
Ми вперше провели кілька з цих випробувань і у нас свій метод тестування. Однако є два варіанти цієї каруселі. По-перше, Opera11 Beta теж має розширення. Ми намагалися встановити приблизно рівні за функціями розширення на кожному браузері, але ринок Operaпросто занадто молодий, щоб включити все, що нам необхідно. Ми відзначимо, що відсутнє у результатах. Ми також встановили Chrome(Canary) - тестову збірку з найсучаснішими функціями і виправленнями, навіть новішу, ніж з ризикованого каналу Dev, щоб перевірити “колінчатий вал” двигуна JavaScript, про який ми так багато чули.
Тепер про результати випробувань.
Завантаження і гаряче завантаження-переможці: Chrome 10 (Canary) і Opera 10!
Коли справа доходить до холодного завантаження (після завантаження ОС), Opera все таки має невелику перевагу. При завантаженні знову, чи запуску після невеликої бездіяльності, Opera і Chrome 10, в її "Canary" формі, завантажуються майже миттєво, так що при вимірах людиною з таймером результат може бути занадто близьким до дзвінка. Firefox 4 Beta 7 мав деякі серйозні тривалі затримки при запуску, наприклад, ми скидали 20-секундні результати більш ніж один раз, щоб спробувати досягти рівноваги.
Завантаження вкладок - переможець: Chrome 8 (Stable)!
Чому стабільна, “споживча” версія Chrome трохи краща при обробці швидкого завантаження дев'яти вкладок, включаючи YouTube, Hulu, Lifehacker і Gizmodo, та власну домашню сторінку кожного браузера, а також Google? Ми поняття не маємо, але майте на увазі, що Chrome Canary є грубою збіркою двигуна та інтерфейсу, що зазвичай гаситься командою Chrome, так що при доводці може відбутися оптимізація.
JavaScript - переможець: Chrome 10 (Canary)!
Google ввічливо хвалиться своїм поліпшенням двигуна JavaScript не тільки корпоративним шаблоном. Схоже, колінчатий вал ставить Chrome просто напроти свого переднього знака, допомагаючи йому завантажувати сценарії таких важких сайтів, як Gmail. Звертаємо увагу в цьому раунді, що Internet Explorer теж пройшов JavaScript випробування без збоїв, але не першим!
DOM/CSS-переможець: Opera11!
Дивно бачити робочий Chrome 10 трохи повільнішим при обробці елементів сторінок, розташування та інших аспектах проектування, в той час як остання бета-версія Opera робить деякий серйозний стрибок. IE9 бета була, на жаль, не в змозі завершити випробування.
Використання пам'яті (без розширень) - переможець: Firefox 3.6!
У своєму оголеному вигляді, як ми дізналися в цих тестах, Firefox дійсно може бути досить “світлим”на пам'ять. Він був поруч викликів Opera, але останній програв Mozilla. IE9 бета теж отримав досить пристойну продуктивність.
Використання пам'яті (з розширеннями) - переможець: Firefox 3.6!
Це непросте рішення, тому що одне розширення, Cooliris, не було доступне для бета-рівня Firefox 4, і в багатьох інших формах для ринку розширень Opera11, який тільки зароджується. Але ми вирішили тестувати, щоб отримати результат в будь-якому випадку, і, здавалося, ніби в Firefox 3.6, як і раніше, дуже добре з пам'яттю, навіть з завантаженими п'ятьма встановленими розширеннями і дев'яти вкладками.
Результати
Незалежно від того, яка Ваша формула рангу браузера, "переможцем" є той, який найкраще відповідає Вашим потребам, будь то в області дизайну, досвіду використання, або чистої, “сирої”швидкості. Але так як ми тут вже отримали номери у всіх таблицях, то думаємо, що Ви хотіли б побачити, який номер вибили браузери на своїх "тестах". Ми оцінили кожен з 7 браузерів в категоріях, в яких вони були перевірені, а потім виставили в університетському стилі проти кожного загальну кількість отриманих балів.
  • Chrome 10 (Canary): 72,5%
  • Opera 10: 71,4%
  • Chrome 8 (Stable): 70
  • Опера 11 Beta: 62,5%
  • Firefox 4 Beta 7: 52,5%
  • Firefox 3.6.13: 52,5%
  • Internet Explorer 9 Beta: 45,7%
Це наші найновіші тести для останніх версій браузерів. Ми постараємося найближчим часом перевірити ці браузери на Mac.
(Джерело EN: lifehacker.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting