Internet Explorer 9: хороші тести - обман чи помилка?
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 21 November 2010 12:38
There are no translations available.

З великою ймовірністю IE9 нечесний при проходженні тестів на продуктивність. Як показав аналіз Hacker News, поведінку IE9 в тесті SunSpider можна пояснити лише навмисною або ненавмисною оптимізацією браузера спеціально для цього тесту.
Одна із складових комплексного тесту SunSpider - cordic - проходиться IE істотно (у 10 разів) швидше, ніж іншими браузерами. Це викликало підозру у дослідників і підозри виявилися не марними. При включенні в код тесту операторів, які ніяк не повинні були впливати на його виконання, IE9 став працювати на ньому повільніше, причому не на кілька відсотків, а більш ніж на порядок. Виграючи на оригінальному тесті у Google Chrome та Opera в 7-9 разів, після змін він став програвати в 2-3 рази.
Існує два можливих пояснення таких результатів.
Перше - це випадкова чи навмисна оптимізація роботи браузера конкретно під SunSpider. Випадкова оптимізація можлива в тому випадку, якщо всередині компанії ці тести використовувалися в процесі розробки для оцінки якості результату.
Друга можливість - і саме так пояснили подію в Microsoft - це робота модуля, що виключає даремний код. Цей модуль у javascript-движку IE займається тим, що аналізує код і відмовляється від виконання тієї частини, яка не продукує ніяких результатів. Весь тест cordic за своєю суттю і був таким кодом, оскільки в ньому багато разів запускається певна функція, яка нічого не повертала, ніяких значень глобальних змінних не змінювала і користувальницького висновку не мала. Внесені зміни «заплутали» аналізатор (хоча принаймні одне з них не повинно було цього зробити). Якщо так (а ця версія виглядає навіть більш ймовірною), це не скасовує штучності результатів IE9 в тесті: аналізатор «порожнього» коду, що працює настільки нестабільно у практичних додатках, слід вважати непрацюючим зовсім.
(Джерело RU: securitylab.ru)

Попередні статті за темою:

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting