Розширення Bazzacuda Image Saver Plus для Firefox
User Rating: / 5
PoorBest 
Sunday, 27 February 2011 18:43
There are no translations available.

Bazzacuda Image Saver Plus Інтернет-користувачі, які часто шукають зображення для перегляду і завантаження, як правило, користуються засобами, які оптимізують їх роботу. Bazzacuda Image Saver Plus для Firefox може бути одним з таких інструментів.
Розширення Firefox було розроблене, щоб зберегти всі зображення, які в даний час відкриті у вкладках браузера. Одного натискання кнопки, а іноді навіть менше, достатньо, щоб зберегти всі їх до обраної папки на локальному жорсткому диску. Додаток необхідно налаштувати після встановлення, що можна зробити швидше, ніж за 30 секунд. Розширення пропонує користувачеві вибрати каталог за умовчуванням для завантаження картинок, фотографій і зображень. Всі зображення будуть зберігатися в каталозі завантаження, якщо користувач не вибере інше місце. Друге і остаточне налаштування стосується подібних зображень з однаковими іменами файлів. Доступні функції автоматичного їх перейменування, або ігнорування, щоб вони не завантажувалися взагалі.
Bazzacuda Image Saver Plus розміщує значок на основній панелі інструментів Firefox після встановлення. Його положення може бути змінено в меню Вид> Панелі інструментів> Налаштування меню Firefox. Користувач може перетягнути значок на інше місце в браузері. Варіанти завантаження зображення будуть додані в контекстне меню, а це означає, що теоретично можна зовсім видалити значок на панелі інструментів.
Натискання на іконку зберігає всі відкриті зображення в обраній папці завантаження. Розширення,  крім того, потім закриває вкладки. Доступні наступні опції для налаштування вибору зображень для завантаження:
  • Утримуючи Shift: зберігаються зображення тільки із вкладок праворуч від активної вкладки. Зображення на лівій стороні активної вкладки ігноруються.
  • Утримуючи Ctrl: зберігаються зображення тільки із вкладок ліворуч від активної вкладки. Зображення на правій стороні активної вкладки ігноруються.
  • Утримуючи Alt: можливість зберегти зображення в іншу папку на жорсткому диску.
Bazzacuda Image Saver Plus може бути налаштована в різших варіантах. Можна налаштувати декілька місць для збереження зображень, які можуть бути обрані, натиснувши на значок у вигляді маленької стрілки поруч з панеллю інструментів, або прямий вибір, якщо використовується контекстне меню для збереження зображень.
Користувачі, які не хочуть натиснути кнопку для збереження зображення, можуть налаштувати розширення для автоматичного збереження зображень, які відкриваються у вкладках.
Bazzacuda Image Saver Plus є зручним розширенням для користувачів Firefox які часто працюють із зображеннями, які хочуть зберегти на своєму комп'ютері. Це скоріше доповнення для тих користувачів, які хочуть подивитися на зображення перед їх збереженням. Користувачі комп'ютерів, які віддають перевагу витягуванню зображень без перегляду можуть скористатися відмінним додатком BulkImageDownloader.
Bazzacuda Image Saver Plus сумісний з Firefox 3 і Firefox 4. Firefox користувачі можуть встановити розширення безпосередньо з офіційної галереї розширень Mozilla Firefox.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting