Speed Dial для Firefox з повною онлайн синхронізацією
User Rating: / 8
PoorBest 
Sunday, 21 July 2013 10:35
There are no translations available.

FVD Speed Dial

Коли Firefox додав функцію Speed Dial, то користувачі подумали, що нарешті матимуть можливість контролювати сторінку нової вкладки, як захочуть.
Проте, ідея Firefox щодо функціоналу Speed Dial, дуже відрізняється від того, що потрібно користувачам. Розширення тільки показує історію Ваших останніх відкритих сторінок і навіть не дозволяє вказати те, що Ви хочете. Ось де вступає в гру FVD Speed Dial. Це повністю функціональний аддон Firefox принципово змінює функції Speed Dial на те, що повинно було бути з самого початку.
Початок роботи з FVD Speed Dial
Процес установки FVD Speed Dial такий, як і в інших доповнень Firefox. Вам потрібно буде перезапустити браузер перед використанням розширення.
Налаштування FVD Speed Dial
FVD Speed має велику кількість налаштувань, за допомогою яких його налаштувають під свої потреби.
FVD Speed Dial-1
Це те, що відрізняє FVD Speed Dial від всіх інших додатків Speed Dial для Firefox.
Натисніть кнопку зі "значком шестерінки" (“Gear Icon”) на сторінці Speed Dial, щоб стартувати.
FVD Speed Dial-2
Global Options дозволяють Вам працювати з основними налаштуваннями та налаштуванням зовнішнього вигляду.
Звідси, можна включити різні параметри FVD Speed Dial, а також вибрати режим відкривання сторінки на новій вкладці за замовчуванням.
Налаштування виду дає Вам можливість змінити вигляд розташування Speed Dial і сприйняття.
FVD Speed Dial-3
Ви можете змінити розміри набірного поля так, щоб найчастіше використовувані набори були більшими, ніж інші частини набору для Speed Dial.
Ви також можете змінити спосіб прокрутки, а також загальну тему між світлим і темним в Speed Dial.
Налаштування Speed Dial дозволяють включити популярні групи і створити набір груп.
FVD Speed Dial-4
Натисніть кнопку "Управління" (“Manage”), щоб створити свій власний набір і організувати його.
FVD Speed Dial-5
Це дозволяє створювати свої власні групи для Вашого Speed Dial, які надають Вам швидкий доступ до сайтів і послуг, які хочете.
Налаштування Most Visited змінює кількість сайтів, показаних в Speed Dial, і як вони організовані (за візитами чи датами) і за який період часу вони розраховані.
FVD Speed Dial-6
Налаштування Recently Closed дозволяють змінити кількість вкладок, які відображаються одночасно.
FVD Speed Dial-7
Фон (Background) дозволяє вибрати колір фону або зображення для використання в Speed Dial.
FVD Speed Dial-8
Колір тексту (Text Color) дозволяє додатково налаштувати кольорову схему Speed Dial, надаючи Вам варіанти для кожного типу тексту, який він використовує.
FVD Speed Dial-9
Синхронізація FVD Speed Dial
Однією з кращих функцій, включених в FVD Speed Dial, є інтеграція з EverSync. Це дозволяє синхронізувати набори так, що Ви зможете отримати до них доступ в будь-якому браузері Firefox, незалежно від використовуваного комп'ютера.
FVD Speed Dial-10
EverSync попросить перезапустити Firefox для свого використання. EverSync синхронізує не лише Ваш Speed Dial: він також синхронізує Ваші закладки та інші дані Firefox, якщо правильно налаштований.
FVD Speed Dial-11
Вам не потрібно підписуватися на EverSync, щоб дозволити йому зберігати Speed Dials та інші дані з Firefox. Підписка для облікового запису просто надає Вам деяку безпеку, так що Вам і «карти в руки». В іншому випадку, Ви можете просто використовувати EverSync для резервного копіювання і відновлення закладок Speed Dials та багато іншого. Цей процес є однаковим для кожного типу резервного копіювання і відновлення.
Натисніть вкладку “Speed Dial” і натисніть “Backup Dials".
Натискання “Restore Dials” дозволить Вам вибрати резервну копію для відновлення в Firefox.
FVD Speed Dial-12
Ви можете вибрати резервну копію, яку потрібно відновити, і вона буде автоматично завантажена і завантажиться Ваша вкладка Speed Dial.
Натискання "Enable Auto-Backup" дозволить EverSync регулярне автоматичне резервне копіювання Speed Dial, так що Вам не доведеться вручну робити це при внесенні змін.
Частина налаштувань синхронізації включають в себе можливість імпорту та експорту повного налаштування Speed Dial.
FVD Speed Dial-13
Це, в поєднанні з резервним копіювання EverSync, дає Вам повну резервну копію параметрів FVD Speed Dial.
Безпека FVD Speed Dial
Параметри FVD Speed Dial також дозволяють використовувати парольний код для безпеки Вашого набору. Якщо Ви ділите браузер чи комп'ютер з іншими, включення цієї функції може допомогти захистити Ваш Speed Dials для Firefox.
FVD Speed Dial-14
Все, що Вам потрібно зробити, це створити парольний код доступу, ввести адресу електронної пошти для відновлення та натиснути кнопку “Create PassCode”.
Щоразу, коли Ви отримуєте доступ до Speed Dial, Вам буде потрібно ввести пароль, перш ніж отримати доступ до всього, що може запропонувати Firefox.
Висновки
Пройшовши через параметри FVD Speed Dial, Ви отримуєте доступ до повнофункціонального Speed Dial, який повинен був бути призначений для користувачів Firefox з самого початку. Синхронізація Speed Dial, резервне копіювання і багато іншого можуть стати Вашими в Firefox при використанні FVD Speed Dial.
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting