Легко додаємо ярлики обраних служб Google на панель інструментів Firefox
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Google Shortcuts

Чорна панель Google, яка з'являється у верхній частині всіх його служб, є зручним способом для швидкого доступу до основних сервісів Google, які Ви використовуєте, але не всі це люблять.
Можна з упевненістю сказати, що деякі користувачі вважають, що це незугарним і відволікаючим, оскільки оновлення Вашого Google Plus завжди поруч, щоб відвернути Вашу увагу від завданнь, які виконуєте. Є також і ті, хто вважає чорну панель за необхідність, і Ви навіть можете знайти деякі скарги, що панель не всюдисуща в Інтернеті. Google Shortcuts є розширенням Firefox, яка виправляє це, надаючи Вам кнопки сервісів Google, які можна розмістити в адресному рядку. Користувачі самі вибирають, які кнопки будуть з'являтися там, щоб не возилися з послугами, які не використовують. За умови, що Ви увійшли в свій аккаунт Google, Ваш Google Drive, календар та пошта стають на відстані одного кліка.
Установіть Google Shortcuts і відкрийте вікно «Налаштувати» (Customize) з панелі вкладок, щоб витягнути необхідні Вам кнопки. Google Shortcuts має кнопки для Gmail і YouTube, Google Chat (Ви повинні мати встановлений плагін), Google Plus, Orkut, Google Code, Google Alerts, Google Finance, Google Trends, Google Scholar, Google Blog Search, Google Groups, Blogger, Google Cloud Print, Google Maps і багато іншого. Всі кнопки є ярликами і не будуть реєструвати Вас в службі Google самі по собі чи зберігати пароль.
Найкращим в Google Shortcuts є те, що він не додає нової панелі до Вашого браузера або у верхній частині кожної веб-сторінки, яку Ви відвідуєте. Ми зіткнулися (і належним чином ігноруємо) з розширеннями і додатками, які роблять панель всюдисущою, тому що всі подібні панелі інструментів - незалежно від того, що вони роблять, – забирають простір Вашого екрану.
Це правда, що доповнення для швидкого доступу до деяких менш популярних сервісів важко знайти (або не існують взагалі), і це теж абсолютно вірно, що при відсутності Google Shortcuts, можливо, буде потрібно кілька доповнень щоб отримати всі необхідні ярлики в панелі вкладок. Тим не менш, ми не впевнені, доповнення роблять достатньо. просто надаючи користувачам посилання на сервіси. Розробник повинен розглянути питання про додавання підтримки для входу в Ваші облікові записи Google, і, особливо, до декількох облікових записів на Google. Ми думаємо, що це щось на зразок Google Multi-Account Launcher для Chrome.
Якщо Ви хочете, щоб сервіси з'являлися на Вашій власній панелі інструментів, то завжди можете додати їх з меню налаштування Firefox. Опції доповненнь дозволяють Вам вибрати/відмінити кнопки, які будуть видні, але це, здається, не відповідає. Доповнення нове, тому можна чекати тут і там кілька помилок.
До речі, існує подібне розширення Shortcuts for Google™ і для Google Chrome, яке дозволяє зробити вибір серед 160+ сервісів Google.
(Джерело EN: addictivetips.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting