4 популярні мобільні доповнення, щоб поліпшити Firefox для Android
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 23 December 2012 14:55
There are no translations available.

Однією з особливостей, які роблять настільний браузер Firefox популярним, це те, що він підтримує розширення, встановивши які, користувачі можуть розширити його функціональність.
Це дуже добре, що, створивши Mozilla Firefox для мобільних пристроїв, залишилась можливість аддонів. Якщо Ви активний користувач браузера Firefox на своєму Android-телефоні, то є 4 мобільних додатки, які зроблять ефективність Вашого мобільного серфінгу ще кращою.
Примітка: Як і в настільній версії, деякі з цих аддонів попросять перезавантажитись, перш ніж вони будуть працювати.
Встановлення мобільних доповнень
Щоб почати пошук додатків, відкрийте Firefox для Android і натисніть кнопку Меню (Menu).
У випадаючому вікні знайдіть Додатки (Add-ons). При натисканні кнопки Додатки, Ви побачите встановлені розширення. Натисніть маленьку корзину в правому верхньому куті, щоб дістатися до сторінки завантаження доповнень.
Quick Insert дозволяє попередньо заповнити основну інформацію, яку Ви можете часто використовувати, наприклад, Ваше ім'я, ім'я користувача та адреса електронної пошти. Коли Ви відкриєте поле для тексту, то зробіть тривале натискання в області введення тексту. У вікні, що з’явиться, можете вибрати швидку вставку (Quick Insert). Ви повинні побачити всі свої вибори. Це як керівництво для заповнення форм, але дуже корисно.
Adblock Plus в значній мірі є тим же самим доповненням Firefox, яке Ви використовуєте для десктопного браузера. Автор вважає, що воно значно корисніше при використанні на мобільних, тому що Ви не використовуєте дорогоцінні дані. Інша причина, щоб Ви захотіли використовувати Adblock Plus, це більш швидке завантаження сторінок. В залежності від мережеве з'єднання, для багатьох людей це може бути серйозною перевагою. Ще одна приємна особливість Adblock Plus, що він зазвичай виправляє орфографічні помилки URL.
Використання жестів є відмінним способом для навігації. З Three Finger Swipe Ви можете використовувати удар трьома пальцями в певному напрямку на виконання деяких дій. За замовчуванням, Ви можете:
  • перейти до попередньої вкладки ударом вліво
  • перейти до наступної вкладки ударом вправо
  • відкрити порожню вкладку ударом вгору
  • закрити поточну вкладку ударом вниз
Інші такі варіанти, як нова вкладка, перехід в самий низ і пошук також доступні.
Іноді найпростіші доповнення можуть зробити кращі поліпшення. Next Page for mobile додає опції Наступна сторінка (Next page) і Попередня сторінка (Previous page) в контекстному меню. Після додавання цієї можливості, більше немає необхідності прокручувати всі шляхи до нижньої частини сторінки - просто натисніть кнопку наступної сторінки. Це відмінна можливість для форумів і навіть Google-пошуку. Працює на більшості сайтів, які мають кнопку Наступна сторінка (Next Page).
Заключні думки
Інтернет на мобільному телефоні не завжди дозволяє кращу ефективність і тому ці аддони особливо корисні і важливі. Погляньте на деякі інші доповнення і подивіться, що можна знайти, щоб розширити можливості веб-серфінгу.
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting