Додаток Collusion попередить про стеження за інтернет-діяльністю користувачів.
User Rating: / 5
PoorBest 
Saturday, 03 March 2012 18:20
There are no translations available.

Додаток CollusionCollusion - додаток до браузера Firefox, який дозволить користувачам виявляти третіх осіб, які стежать за їх діяльністю в Інтернеті.
Історія відвідувань виглядає як інтерактивний граф, що будується в реальному часі (причому додані якісь motion-ефекти, підтримується перетягування) - для наочності позначення сайту використовується його favicon. Аддон залишає свій значок в правому нижньому кутку браузера, клік по якому і викликає сторінку з ним. Ось так виглядає граф після відвідин Хабра:
Відомо, що компанія Mozilla вже давно виступає проти того, щоб рекламні компанії стежили за користувачами мережі Інтернет, і є прихильником кампанії do-not-track.
За заявою представників Mozilla, новий додаток Collusion є експериментальним: «Collusion - додаток до браузера Firefox, яке дозволяє виявляти третіх осіб, які стежать за діяльністю в Інтернеті».
Collusion було представлено на конференції Technology, Entertainment and Design виконавчим директором Mozilla Гарі Ковакс (Gary Kovacs).
Виконавчий директор компанії повідомив: «Collusion дозволить нам підняти завісу і надати користувачам більш докладну інформацію про зростаючу роль третіх осіб, про обробку даних в Інтернеті, а також про низький рівень контролю над нашими даними і про можливості запобігання витоків інформації».
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting