Створення хешу файлів безпосередньо в Firefox
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 10 December 2011 20:40
There are no translations available.

MD5 Reborned HasherПорівняння хешів файлів, які Ви завантажили на Ваш комп'ютер, з тими, що надаються постачальником завантаження, є чудовим способом перевірки, що файл є справжнім і не змінений третіми особами.
Безпека забезпечується лише тоді, коли джерело, з якого Ви отримуєте файли і хеші, заслуговує довіри. Одним з прикладів є завантаження файла на сервер, щоб завантажити його пізніше на інший комп'ютер. Ви генеруєте хеш, завантажуєте файл і переконуєтесь, що хеш ідентичний тому, який мали раніше.
MD5 Reborned Hasher є додатком Firefox, який інтегрує генерації версій хешів безпосередньо у вікні завантаження браузера. При цьому варто зазначити, що користувачі повинні зберігати історію своїх завантажень в браузері для правильної роботи доповнення.
Додаток розміщує невелике посилання Check Digest поруч з кожним завантаженням у вікні завантажень браузера. Натисканням на посилання відкривається вікно перевірки файлів, в якому можуть бути отримані хеші файлів. Доповнення підтримує версії хешів MD2, MD5, SHA1, SHA256, SHA384 і SHA512. Просто виберіть бажану версію хешу з випадаючого меню та натисніть кнопку генерування хешу.
Створена контрольна сума відображається в одному вікні. Все, що залишилося, це скопіювати оригінальне хеш-значення в інше поле. Додаток порівняє обидва хеші і повідомить Вам ідентичні вони чи ні.
Залежно від результату, Ви можете відіслати файл в карантин чи видалити, або використовувати його у своїй системі.
MD5 Reborned Hasher - це зручне розширення для користувачів Firefox, які повинні регулярно перевіряти завантажені файли. Можливість автоматично генерувати хеші для всіх завантажених файлів була б ще зручнішою, але її немає в розглянутій версії додатку.
Firefox користувачі можуть завантажити та встановити розширення з офіційного сховища додатків Mozilla Firefox.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting