Приховати Firefox з TrayHotKey
User Rating: / 7
PoorBest 
Friday, 25 November 2011 20:32
There are no translations available.

Розширення TrayHotKeyFirefox не може бути мінімізований в системному треї Windows, принаймні без доповнення або інструментів сторонніх розробників, які додають веб-браузеру функціональності.
Одним з таких додатків є недавно випущене розширення TrayHotKey, яке, на відміну від пов'язаних розширень, має кілька тузів у рукаві.
Firefox користувачам, які встановили розширення, після перезавантаження браузера необхідно налаштувати його, перш ніж вони можуть використовувати надану ним функціональність.
Найпростіший спосіб зробити це  - завантажити сторінку about:addons через адресний рядок Firefox. Знайдіть у списку розширення TrayhotKey і виберіть параметри, щоб скористатися перевагами.
Варіанти можна розділити на три різні групи. Перша клавіша у верхній області може бути використана для зміни гарячих клавіш за замовчуванням Ctrl+’ на іншу. Будь ласка, зверніть увагу, що ця клавіша запускає один з "тузів". Нові користувачі можуть припустити, що гарячі клавіші дозволяють їм мінімізувати Firefox в системний трей. Це тільки частково вірно. Ця гаряча клавіша ховає Firefox в системі. Вікно браузера зникає з панелі задач і не відображається в системному треї. Досвідчені користувачі можуть дізнатися, що браузер працює, за допомогою диспетчера завдань Windows або Process Explorer. Повторне натиснення на гарячу клавішу знову показує Firefox.
Група лотка в опціях задає, чи буде і коли з'являтися значок Firefox у системному треї. Вибравши завжди показувати в лотку, дозволимо постійну іконку в треї, в той час, як при виборі мінімізувати вікно в трей - іконка буде там тільки тоді, коли мінімізуємо браузер. Ця опція змінює поведінку за замовчуванням так, щоб в Windows браузер згортався в область системного трею. Закриття вікна в трей, нарешті, бере на себе процес закриття Firefox. Натискання на х у вікні Firefox зазвичай закриває браузер. Якщо опція закривання вікна в трей включена, то замість закривання браузера вона мінімізує браузер в системний трей.
Інші параметри задають прозорість веб-браузера і прозорість рівнів. Тут можна зробити прозорі вікна браузера, щоб побачити те, що під ним.
TrayHotKey додає дві основні функцій в браузер. Перша можливість - це приховувати Firefox в системі за допомогою гарячих клавіш, а другий варіант - мінімізувати браузер в системний трей.
Користувачі Firefox можуть завантажити TrayHotKey з офіційного сховища додатків Mozilla Firefox.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting