2 розширення Firefox, які показують невидимий Веб
User Rating: / 5
PoorBest 
Sunday, 04 September 2011 19:20
There are no translations available.

Відстеження в ІнтернетіЦей пост - ще одне доповнення до арсеналу конфіденційності і безпеки: приведені нижче аддони допоможуть Вам визначити, які сайти відстежують поведінку і яким чином.
Навіть якщо Ви не тривожитесь за те, чи хтось стежить за Вашою інтернет-активністю, запуск цих двох аддонів допоможе Вам зрозуміти Інтернет набагато краще, показавши "невидиме павутиння".
Ghostery: перегляд (і блокування) відстеження у режимі реального часу
Ghostery - дуже корисний і добре налагоджений інструмент забезпечення приватності користувача, що має величезну базу трекерів, які він може ідентифікувати (понад 500 компаній).
Ghostery - це Ваше вікно в невидимий Інтернет - теги, веб-помилки, пікселі і маяки, які включені у веб-сторінки, щоб отримати уявлення про Вашу поведінку в Інтернеті.
Перед використанням цього аддона, є дві дуже важливі речі, про які Ви повинні знати:
  • Крім того, що виявляються трекери, інструмент може допомогти Вам заблокувати будь-який з них або всі (для захисту Вашої конфіденційності)
  • Всередині системи вбудоване відсилання анонімної статистичної інформації про трекери та оголошення, з якими Ви стикаєтеся під час перегляду. Воно називається GhostRank і не використовує кукі або флеш-куки та унікальну інформацію про Вас (навіть не фіксує IP-адресу). Однак, якщо Ви не хочете, щоб ця інформація відправлялася Ghostery, то можна відключити це відстеження.
Ghostery показує попередження щоразу, коли випливає «бульбашка» на будь-якій сторінці, яка показує список постачальників поведінкових даних, веб-видавців, рекламних мереж і інших компаній, яких цікавить Ваша діяльність.
Кожен із знайдених трекерів має окрему сторінку профілю, що містить важливу фонову інформацію про компанію. Ви можете отримати доступ до цієї інформації за допомогою значка Addons в панелі (який також показує, скільки трекерів визначені інструментом).
З цього ж меню можна також заблокувати будь-який трекер.
Крім того, Ви можете керувати глобальною продуктивністю та блокування:
  • Перевіряти і блокувати всі зображення, фрейми, теги вставок і об'єктів, що відповідають за відстеження домену
  • Знаходити і запобігати перенаправленню від відомих трекерів
  • Блокувати будь-які сценарії, вкраплення і спливаючі фрейми, які встановлені для відстеження поведінки
  • Блокувати кукі від компаній відстеження в галереї
Collusion: візуалізація невидимого вебу
Collusion є ще одним обов'язковою мати приватне життя аддон, який візуалізує як Вас відстежують і через які відвідані сайти. Він визначає печиво з найпопулярніших веб-компаній відстеження і виявляє такі файли через відвідувані Вами чисельні веб-сайти.
Просто встановіть аддон і продовжуйте роботу в Інтернеті, як звичайно. Потім, після того, як набралася деяка історія відвіданих сторінок, відкрийте це посилання в новій вкладці, щоб побачити вражаючу візуалізацію трекерів:
  • Сайти, відзначені червоними точками, вважаються підтвердженими PrivacyChoice трекерами
  • Сайти пов'язані, якщо вони використовували ті ж кукі відстеження, поки Ви їх переглядали:
Наведіть курсор на будь-яку точку, щоб побачити, які кукі використовує сайт і з якими сайтами він пов'язаний:
Автор впевнений, що є безліч інших доступних корисних інструментів, щоб з'ясувати, хто відстежує Вас в Інтернеті.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting