6 чудових розширень Google Chrome для користувачів Gmail
User Rating: / 4
PoorBest 
Saturday, 02 April 2011 09:17
There are no translations available.

Розширення Google Chrome для користувачів Gmail Користувачі Інтернету часто вибирають Gmail для всіх потреб електронної пошти, навіть додаючи кілька облікових записів. Хоча доступні інші поштові клієнти, Gmail часто простіший у використанні, швидший і майже настільки ж функціональний.
Хоча Gmail простий у використанні і в цілому функціональний для всіх основних потреб користувача, він не може повідомити Вам, що у Вас є нова пошта, якщо в даний час Gmail не відкритий в браузері. Звичайно, можете завжди тримати вікно Gmail відкритим, але це не кращий спосіб для продуктивності.
Google Mail Checker і Mail Checker Plus вирішують цю проблему, додаючи повідомлення Chrome. При отриманні пошти Google Mail Checker відображає значок з числом, що зависає над ним, яке є кількістю нових повідомлень електронної пошти в поштовій скриньці.
Mail Checker Plus додає ряд особливостей вверху, в тому числі спливаючі повідомлення зі звуком та попереднім переглядом електронної пошти. Ви також можете натиснути на значок Mail Checker Plus, щоб відкрити панель інструментів, яка дозволяє знайти Ваш акант на Gmail, створити нову пошту, а також виконувати інші основні завдання.
З назви соціальної мережі зв'язку витікає, що справжня функція Social Gmail в тому, щоб додати анкету та фотографії Gravatars поруч з електронною поштою, забезпечуючи візуальний спосіб розпізнати відправника. Фотографії, звичайно, досить малі, але це розширення є хорошим способом додати колір, розширити відчуття індивідуальності Вашої поштової скриньки Gmail.
Однією з причин популярності Gmail, ймовірно, є його простота. У порівнянні з розповзанням таких програм, як Outlook, Gmail залишається настільки ж простим, наскільки може бути, і його інтерфейс зрозумілий.
Тим не менш, інтерфейс Gmail, не зовсім без недоліків. Є реклама, кнопки для інших служб Gmail та веб-пошуку і багато іншого. Better Gmail може вирішити ці проблеми, просто усунувши різні відволікаючі елементи інтерфейсу. При установці Better Gmail, Вам буде наданий список опцій, які дозволяють відключити те, що Ви не хочете бачити, і зберегти те, з чим Ви працюєте.
Однак, Better Gmail дозволяє не лише позбавитись від зайвого. Це розширення може бути використане для приєднання до файлів специфічних іконок (наприклад, PDF будуть представлені зображенням Adobe PDF, а не загальної скріпки), а також може додавати повідомлення на робочий стіл, подібно Mail Checker Plus.
Як і Better Gmail, Minimalist є розширенням, яке дозволяє змінювати інтерфейс Gmail і позбутися тих речей, які Ви не хочете бачити. Однак, на відміну від Better Gmail, Minimalist надає більше можливостей. Ви можете внести свій внесок в поля навколо кутів, приховати всі особливості або просто вибрати частину функцій, які дозволяють користувачу зафіксувати ширину і багато іншого.
Minimalist досить складний і Better Gmail є більш простим способом раціоналізації Gmail, якщо це все, що Вас цікавить. Minimalist надає такий рівень управління, який у Better Gmail відсутній, так що можете його спробувати, якщо виявите, що у Better Gmail відсутні ті параметри, які Ви шукаєте.
Листи часто більше, ніж просто повідомлення. Вони зазвичай містять інформацію, необхідну для відстеження, нагадування про завдання, які ми повинні виконати, або файли, важливі для певних проектів. На жаль, Gmail трохи не вистачає, коли справа доходить до організації - і ось де допоможе ActiveInbox.
Це розширення дозволяє розділити листи на проекти і категорії завдань. Вводяться два нові елементи інтерфейсу, щоб досягти цього. Одним з них є нова бічна панель, яка дозволяє переглядати електронну пошту на основі статусу листів. Інший - маленький значок поруч з кожним окремим електронним листом пропонується з огляду ActiveInbox і його можна призначити листам для конкретних проектів або категорій.
ActiveInbox є великим і також дуже поглибленим розширенням, тому тільки ті, хто серйозно зацікавлений в організації роботи з листами, повинні завантажити його.
Висновок
Як це часто буває з статтею про розширення, автор включив лише ті, які більше полюбив, але не зміг включити їх всі, тому що, здається, доступні їх буквально сотні. Якщо у Вас є улюблене розширення Chrome для Gmail, якого немає в списку, повідомте нам про це в коментарях.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting