Менеджер вкладок для Google Chrome
User Rating: / 1
PoorBest 
Sunday, 21 March 2010 23:26
There are no translations available.

В останній версії Firefox є можливість відображати ескізи всіх відкритих вкладок, коли користувач натискає на кнопку в Tabbar Firefox. Подібна опція не доступна у веб-браузері Google Chrome за замовчуванням, але розширення Chrome Tabs Plus це змінює.

Tabs Plus додає безліч функцій в браузер Chrome з перегляду ескізів відкритих вкладок. Функцію попереднього перегляду вкладки можна увімкнути, натиснувши в адресному рядку Chrome на іконку розширення після його встановлення. Попередній перегляд ескізів працює лише для HTTP-сайтів, а не HTTPS-сайтів. Вікно перегляду ескізів всіх відкритих вкладок також може бути запущене за допомогою клавіатури. Користувачі, що мають багато відкритих вкладок можуть використовувати пошук, щоб знайти на вкладці те, що їх цікавить. Пошук дозволяє знайти не тільки пошукову фразу в заголовку сайту або URL, але й у змісті.

Tabs Плюс - цікаве розширення для веб-браузера Google Chrome, особливо корисне для користувачів, яким подобається відкривати багато вкладок в браузері.

Розширення Tabs Plus може бути завантажене з галереї розширень Google Chrome.

Джерело новини: ghacks.net

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting