Створення профілів для Google Chrome
User Rating: / 1
PoorBest 
Monday, 17 May 2010 18:31
There are no translations available.

Як і більшість веб-браузерів, Google Chrome пропонує можливість роботи з різними профілями. Це може бути корисно, коли кілька користувачів використовують веб-браузер, або якщо один користувач хоче використовувати профілі для різних завдань (наприклад, робота/домашні справи)
Кожен режим використовує свій власний каталог даних, а це означає, що користувачі можуть налаштувати вигляд веб-браузера. Це включає в себе не лише теми і розширення, а й параметри налаштування, закладки та історію браузера.
На жаль, не все так просто для створення профілів Google Chromeі. Користувачам, які хочуть створити профіль, необхідно відкрити папку даних користувача Chrome. Там знаходиться профіль за умовчуванням. Потім необхідно створити копію цього профілю за умовчуванням, перейменувати її і помістити в той же каталог для даних користувача.
Це і буде новий профіль користувача. Новий профіль може бути запущений через створений на робочому столі комп'ютера ярлик, який вказує на нього:
chrome.exe –user-data-dir="..\User Data\newProfile"
Ця процедура не дуже зручно. Набагато більш ефективний спосіб створення і використання профілів Google Chrome пропонує безкоштовне програмне забезпечення Google Chrome Backup.
Програма була в основному призначена для резервного копіювання, але вона за функціональністю годиться для створення і управління профілями користувачів в Chrome.
Google Chrome Backup показує список всіх існуючих профілів користувачів в головному інтерфейсі під час запуску. Клацніть правою кнопкою миші на профіль, щоб відкрилося контекстне меню зі списком опцій для резервного копіювання і відновлення, запустіть копіювання і створіть ярлик для більш комфортного запуску з іншого місця.
Нові профілі створюються шляхом натискання на профіль і вибравши посилання новий профіль.
Введення нового імені профілю достатньо, щоб створити новий профіль. Досвідчені користувачі можуть вибрати іншу теку на жорсткому диску для папки профілю і визначити в розширених параметрах параметри запуску Chrome.
Google Chrome Backup пропонує керований і простий спосіб для створення і управління профілями Google Chromeі. Програмне забезпечення для Windows можна завантажити з сайту розробника.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting