Конфігурації гарячих клавіш для Google Chrome
User Rating: / 1
PoorBest 
Wednesday, 12 May 2010 18:47
There are no translations available.

Веб-браузер Google Chrome встановлюється з набором сполучень клавіш, які можна використовувати для виконання команд у веб-браузері. Це від відкриття нових вкладок -Ctrl-т до Ctrl-р - для друку та Shift-Esc - для диспетчер задач. Повний список ярликів Chrome доступний на сайті Google Chrome.
Але також є команди, які не не реалізуються через комбінації клавіш клавіатури, але які користувач хотів би використовувати з певними ключами.
Розширення Chrome Keyconfig для браузера Google можна використовувати для налаштування додаткових клавіш клавіатури в браузері.
Конфігурація налаштовується в параметрах розширення. Деякі клавіші попередньо визначені з можливістю редагування ключів та дії або видалення ключових комбінацій повністю, щоб усунути помилкові їх натискання.
Кожна комбінація складається принаймні з одного ключа і дій. Дії надаються у випадаючому списку. Серед них скопіювання URL та / або назви веб-сайту різними способами, зосередження на різних елементах сторінки, ярлики для прокручування, комбінації для вкладок та навігаційних клавіш або клавіш завантаження сторінки.
Конфігурації можуть бути імпортовані і експортовані, що зручно для використання одинакових ярликів на всіх комп'ютерах з встановленим Chrome.
Для розширення відсутній файл допомоги або роз'яснень. Більшість функцій говорять самі за себе, хоча деякі з них залишають користувача спантеличеним. Розширення, наприклад пропонує заходи у звичайному режимі і в обмеженому режимі не поясненюючи різницю між ними.
Chrome Keyconfig можна завантажити з галереї розширень Google Chrome.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting