15 + нових можливостей, які варто спробувати в Google Chrome 5
User Rating: / 5
PoorBest 
Wednesday, 05 May 2010 10:35
There are no translations available.

(Джерела EN: googlesystem.blogspot.com, hellboundbloggers.com )

Якщо Ви використовували стабільну версію Google Chrome, то остання бета-версия (Google Chrome 5.0.375.29 for Windows, Mac and Linux) буде для Вас приємним сюрпризом. Ось нові можливості, які варто спробувати після установки цієї версії.

1. Google Chrome запам'ятовує налаштування масштабу сторінок для кожного домену.www.isearch.kiev.ua, змініть масштаб за допомогою Ctrl + або Ctrl-, закрийте вкладку, а потім знову відкрийте сторінку. Підіть на

2. Вибіркове видалення записів з історії. Відкрийте вкладку історії (Ctrl + H), натисніть «Edit items», виберіть елементи, які Ви хочете видалити і натисніть «Remove selected pages».

3. Новий менеджер закладок у вигляді HTML сторінки, який відкривається в окремій вкладці. Він виглядає краще, ніж попередній, а також до нього можна додавати нові можливості через розширення.

4. Google Chrome може синхронізувати теми та налаштування на додаток до закладок.

5. Google Chrome включає Adobe's Flash плагін: тепер Вам не потрібно піклуватися про його встановлення та оновлення. Відкрийте сайт, що використовує Flash, клацніть правою кнопкою на Flash об'єкті і оберіть "About Adobe Flash». Ви повинні побачити щось типу: «You have version 10,1,53,22 installed».

6. Відключення окремих плагінів. Відкрийте адресу chrome: / / plugins / і вимкніть непотрібні плагіни. Можна відключити Google Gears, Adobe Flash, Google Update або будь-який інший встановлений у вас плагін.

7. Розширення в режимі Інкогніто. Chrome відключає всі розширення в режимі Інкогніто, але ви можете вручну включити їх зі сторінки налаштування розширень.

8. Геолокація. Попередні версії Chrome використовували реалізацію з Google Gears, але тепер Google Chrome підтримує HTML5 geolocation, так що багато веб додатка тепер зможуть дізнатися ваше місце розташування стандартним чином. Підіть в Google Maps, натисніть на маленький гурток над логотипом Street View і ви побачите спливаюче повідомлення: «maps.google.com wants to track your location».

«Якщо Ви дозволите Google Chrome видавати Ваше місце розташування сайту, браузер пошле інформацію про Вашу локальну мережу в Google Location Services, щоб отримати Ваше місце розташування. Після цього браузер зможе надати Ваше місце розташування сайту. Інформація про локальні мережі, необхідна Google Location Services для обчислення місцезнаходження включає інформацію про видимі WiFi точки доступу, включаючи рівень сигналу; інформацію про Ваші маршрутизатори; Вашу IP адресу», пояснює Google.

9. Ручний переклад. Навіть якщо Ви його відключили авто переклад через Google Translate в настройках, Ви можете знайти в контекстному меню сторінки пункт «Translate to English» (або «Первести на Український» залежно від локалі).

10. Сортування кнопок розширень. Порядок кнопок розширень Google Chrome можна міняти через drag & drop. Можна навіть приховати деякі кнопки

11. Aero Peek в Chrome: Тепер Chrome будуть підтримувати функцію Windows 7 під назвою Aero Peek. При наведенні на значок Chrome на панелі завдань, Ви можете побачити превью для всіх відкритих вкладок на панелі завдань.

12. WebGL: Chrome 4 мав цю функцію, але для використання користувачі повинні були відключити функцію безпеки. Тепер Google Chrome з травня отримує підтримку WebGL без обмежень.

13. Автозаповнення форми: Це схоже на панель інструментів Google. Ця версія Google Chrome тепер дозволяє створювати профілі та інформацію про кредитні картки, які потім можна легко використовувати для заповнення довгих форм. Ви можете також додати профіль. Щоб увімкнути або вимкнути автозаповнення зайдіть в Options | Personal Stuff.

14. Функції забезпечення конфіденційності: Нові можливості приватного життя включають в себе безліч параметрів, функцій. Тепер Ви можете у вашому браузері дозволити cookies лише для окремих сайтів. Ви також можете заблокувати cookies решти вебу. Для управління параметрами конфіденційності клацніть значок інструментів, а потім виберіть Options | Under the Hood | Content Settings.

15. Списки переходів: Як і Aero Peek, це також ще одна особливість Windows 7. Списки переходів містять меню дій, які користувач може виконати при натисканні на відповідний пункт меню Chrome.

16. Підтримка PDF: Разом з Flash, 5 Chrome також увів підтримку PDF, яка додалася в якості внутрішнього модуля.

Додаткова корпоративне нововведення. Google Chrome підтримує Integrated Windows Authentication. Якщо Ви використовуєте інтранет-сайт на Microsoft IIS з NTLM аутентифікацією, спробуйте відкрити його в Chrome 5. Це була одна з найбільш затребуваних речей, після підтримки Core Animation NPAPI, розширень і менеджера закладок.

Для тих, хто зацікавився, Google Chrome 5.0.375.29 - це остання бета і dev channel реліз для Windows, Mac and Linux. Повідомлення в офіційному блозі з адресами для завантаження

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting