Lightshot (інструмент для знімків екрану)
User Rating: / 1
PoorBest 
Saturday, 03 April 2010 15:48
There are no translations available.

LightShot є інструментом, який дозволяє легко робити знімки екрана з вибраної області. Ви просто клацніть Lightshot іконку на панелі інструментів, потім виберіть область, з якої ви хочете зробити знімокт та натисніть кнопку "Зберегти" або "Завантажити на сервер". У разі завантаження Ви миттєво отримаєте посилання на скріншот, який щойно завантажили.

Можна змінювати розмір і переміщувати право вибору області у вкладці браузера, не відкриваючи інших додатків. Це робить процес дуже простим і зручним. Ви також можете редагувати свої скріншоти (додавати текст, малювати лінії і кілька інших функцій).

Існують і інші прийоми, щоб зробити screenshot надшвидко:

  1. Натисніть "Ctrl" і почніть виділяти область за допомогою миші. Після завершення вибору скріншот вже буде безпосередньо в буфері обміну.
  2. Якщо Ви хочете скопіювати скріншот в буфер обміну після того, як Ви вибрали область, просто натисніть Ctrl + C як зазвичай.
  3. Ctrl + S дозволяє швидко зберегти знімок в теці (або в "Мої документи", якщо тека не вибрана) без вказівки діалогового вікна "Зберегти як". Використовуйте його для швидкого збереження скріншоту в тій же теці.

Джерело: chrome.google.com

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting