E-Book: Маркетинг в пошукових системах, Inc.: Залучення пошукового трафіку на веб-сайт вашої компанії
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 08 May 2010 20:59
There are no translations available.

Mike Moran | Search Engine Marketing, Inc.: Driving Search Traffic to Your Company's Web Site (2nd Edition) | ISBN-10:0136068685 | September 29, 2008 | Eng
Пошуковий маркетинг є одним з найбільш важливих частин інтернет-маркетингу, а також один з найбільш важких і повним розчарувань. Хоча є багато людей і підприємств, що раді повідомити вам секрети того, як потрапити в одну з верхніх позицій в пошуковій системі, більшість з них старі методи, які більше не працюють.
У цій книзі автори детально навчають, як пошукова система дійсно працює і основним методам пошукового маркетингу. Однією з найбільш цікавих частин книги є розділ про розуміння того, як людина думає, коли вона задає пошуковий запит. Приведені також графічнін залежності між різними пошуковими системами.Процес, який вони планують, простий, але дуже потужний, якщо слідувати.
Спочатку Ви повинні визначити цілі Вашого сайту. Якщо Ви не знаєте, чого Ви намагаєтеся досягти, то Ви навряд чи досягнете мети. Потім визначте, як вимірювати успіх Вашого сайту. Після цього Ви розробляєте стратегію маркетингу в пошукових системах і як Ви збираєтеся оцінювати успішність маркетингових заходів. Якщо ви знаходитесь у великій компанії, то автори для Вас навіть включити розділ з продажу пропозицій пошукового маркетингу для компанії.
Книга включає в себе безліч необхідних деталей для реалізації Вашого плану. Це включає в себе як Ваш сайт проіндексований, вибор слів мети, і кількість посилань на Ваш сайт. Це одні з кращих, найбільш докладних відомостей, які я бачив де-небудь на цю тему і вони показуєють, що автори у курсі розуміння того, як працюють пошукові системи і як отримати найвищі оцінки. Маркетинг в пошукових системах, Inc настійно рекомендується тим, хто намагається вивести  веб-сайт на ринок.
(Джерело EN: ebookee.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting