Навчальний курс SecurityTube - Wi-Fi Security Expert (SWSE)
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 04 August 2013 10:11
There are no translations available.

SWSE

SWSE представляє собою інтернет-сертифікацію для безпеки Wi-Fi та тестування на проникнення. Мова англійська (ENG)|mpeg4|900 × 720|H264, yuv420p, 15,00 кадрів в секунду
Цей курс ідеальний для тестерів проникнення, ентузіастів з безпеки і мережевих адміністраторів. Курс готує до сертифікаційного іспиту з суто практичних та існуючих реально питань. Підсумковий сертифікаційний іспит повністю практичний і тестує здібності студента думати на «ходу» і заснований на застосуванні знань у практичних реальних сценаріях.
SWSE в даний час прийнятий студентами з більш ніж 65+ країн світу і по праву вважається однією з кращих сертифікацій з безпеки бездротових мереж та тестування на проникнення. Будь ласка, подивіться нижче відео, в якому інструктор проведе Вас через процес сертифікації.
Неповний перелік тем, які вивчаються, включають в себе:
  • Обхід аутентифікації WLAN - Shared Key, фільтрації MAC-адрес, прихованих SSID
  • Крекінг шифрування WLAN - WEP, WPA/WPA2 Personal і Enterprise, розуміння основних недоліків шифрування (WEP, TKIP, CCMP)
  • Атаки інфраструктури WLAN – «розбійн» пристрої (Rogues Devices), злі близнюки (Evil Twins), DoS атаки, MITM, Wi-Fi Protected Setup
  • Розширені атаки на підприємства - 802.1x, EAP, LEAP, PEAP, EAP-TTLS
  • Атаки бездротового клієнта - Honeypots і Hotspot атаки, Caffe Latte-, Hirte, Ad-Hoc мереж і вірусні ідентифікатори SSID, WiFishing
  • Злом клієнта - Metasploit, SET, соціальна інженерія
  • Черв'яки для Wi-Fi підприємства, бекдори і ботнети
Цей курс заснований на книзі тестування бездротових мереж на проникнення з використанням Backtrack 5, якої було продано більше 3000 копій по всьому світу і яка отримала від своїх читачів 5-зірковий рейтинг на Amazon.
Це, безумовно, краща технічна книга з безпеки, яку автор коли-небудь читав. Ясно, що автор Вівек (Vivek) не тільки дуже добре розуміє тему, але й має уміння та можливості вчити, передаючи знання іншим. Структура і викладення в книзі дуже добре продумані та легкі для розуміння. Так що, якщо Ви новачок, то можете почати з першої сторінки першого розділу, але якщо Ви трохи більш досвідчені, то можете пропустити початок і перейти далі.
Навчальний матеріал складається з 12+ годин відеолекцій з практичними демонстраціями. Автори слідують крок за кроком педантичного підходу до навчання своїх студентів. Це дозволяє їм вчитися у своєму власному темпі. В рамках своїх зусиль, автори намаються зробити навчальний матеріал у вільному доступі для всіх, тому вони випустили онлайн відеоматеріал основного курсу безкоштовно. Ви також можете завантажити ці відео, як частину SWSE Community Edition DVD, використовуючи посилання, наведене в джерелі нижче.
(Джерело EN: ebookfor.me)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting