E-Book: Секрети пошукової оптимізації
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 05 January 2013 12:43
There are no translations available.

Search Engine Optimization Secrets | Wiley, 2011 | 456 p. | ISBN: 0470554185 | Eng. Ця унікальна книга відкриває шлях до невідомого ринку передових знань з SEO. Поради, прийоми, маловідомі методи, які використовують професійні консультанти SEO.
Пошукова оптимізація (SEO) є процесом створення, форматування і просування веб-сторінок таким чином, що забезпечує їх високе місце для вибраних ключових фраз в результатах пошуку в Інтернеті.
Ви піднімете свої навички інтернет-маркетингу на новий рівень, отримаєте повне уявлення про такі стандартні методики, як SEO-оптимізація сторінки, позасторінкова оптимізація і побудова посилань. Наведені реальні приклади в даному керівництві демонструють діючі консультанти SEO, які працюють з компаніями зі списку Fortune 500.
Показано, як виконувати професійний SEO веб-аудит сайту, методи, які нинішні лідери SEO використовують, щоб залишатися високим у рейтингу, розкриваються секрети методів шпигунства за ранжируванням Ваших конкурентів.
Читаючи книжку, Ви будете почувати себе так, ніби сидите з експертами, які розкривають інформацію про тонкощі пошукової оптимізації. Крім того, книга містить два повнометражних анотовані звіти SEO, щоб допомогти Вам надати консультації на професійному рівні.
(Джерело EN: joinebook.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting